Kā iepirkties?

Visas cenas veikala mājas lapā norādītas ar PVN 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

! Jūs varat uzzināt cenu, nospiežot pogu “ Uzzināt cenu” tam precēm, kurām nav norādīta cena un dienas laikā uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta informācija par interesējošo preci.

Pasūtīt preces iespējams online internetveikalā. Zemāk instrukcija kā pareizi veikt pasūtījumu. Pa telefonu  pasūtījumi netiek pieņemti. Juridiskai personai kas pasūtījumu veic pirmo reizi, precīzi jānorāda rekvizīti.

  1. Izvēlieties preču grupu un uz ekrāna parādīsies visas preces, kas atrodas šajā grupā un pievienopjiet tās “Pirkumu Grozam”
  2.  Kad esat pievienojuši visas izvēlētās preces pirkumu grozam, var pāriet uz sadaļu “Noformēt pirkumu”.
  3. Izvēlieties atbilstošu autorizācijas veidu : "Jauns klients", "Esošais klients" vai "Bez reģistrācijas".
  4. Tālāk aizpildiet informāciju par Jūsu pasūtījumu: "Informācija par Pircēju", "Piegādes adrese", "Piegādes veids" un "Maksājuma veids".
  5. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, mēs sagatavosim rēķinu un nosūtīsim to Jums uz e-pastu. Apmaksājiet rēķinu 3 darba dienu laikā no izrakstīšanas brīža. Ja nesaņemsiet rēķinu 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, lūdzu sazinieties ar mums.

! Visas preces ir uz priekš-pasūtījumu. Pasūtījuma izpildes termiņš 1 -8 nedēļas, atkarīgi no preces specifikas. Attiecīgās preces pasūtījuma izpildes termiņš tiek norādīts vēstulē 2-3 dienu laikā pēc rēķina izsūtīšanas.

  • Ja Pircējs piekrīt pasūtījuma izpildes termiņam,  tad pēc rēķina saņemšanas  ir nepieciešams veikt apmaksu, saskaņā ar rēķinā norādītiem datiem;
  • Ja Pircējs nepiekrīt pasūtījuma izpildes termiņam, tad ir iespēja rakstiski atteikties no pasūtījuma trīs dienas laikā no rēķina saņemšanas, norādot pasūtījuma numuru. Šajā gadījumā, uz Pircēja e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums ar pasūtījuma anulēšanu.

Gadījumā, ja prece tiks piegādāta no ražotāja pirms norādītā datuma, tad Pircējs tiks informēts pa telefonu vai e-pastu par jauno piegādes datumu.